پرش به محتوا

درباره دام باما بیشتر بدانید

بهترین مرکز عرضه گوسفند زنده

دام باما به عنوان یکی از بهترین مراکز عرضه گوسفند زنده و انواع دام زنده روز در تهران و کرج با مجوز رسمی سعی دارد خدماتی متفاوت و با کیفیت را باب میل مشتریان و همشهریان عزیز ارائه دهد.

ما به خوبی مشکلات و کم و کاستی های این زمینه را به خوبی شناسایی کرده ایم و با تیمی مجرب، جوان و خلاق تمام تلاش خود را کرده ایم به عنوان بزرگترین و بهترین مرکز عرضه دام زنده گوسفند شناخته شویم.

فقط
چند دلیل خوب

1

100% ارگانیک

استفاده از علوفه ارگانیک و رشد 100 درصد طبیعی

2

قیمت منصفانه

ارزان ترین قیمت گوسفند زنده نسبت به سایر مراکز فروش

3

100% بهداشتی

جایگاه تر و تمیز دام زنده، با تغذیه سالم و ذبح بهداشتی

اولین و آخرین انتخاب شما هستیم

از جای متفاوت
خدمات متفاوتی را دریافت کنید

گوسفند زنده دام باما سال هاست در زمینه خدمات دامی فعالیت می کند. ما در طول این سال ها با افراد زیادی برخورد کرده ایم، با همکاران زیادی همکاری داشتیم، با جرات می توان گفت نیاز های این کار را به خوبی درک کرده ایم.

اکنون با نام تجاری دام باما که کاملا از نان آن مشخص است، سعی کرده ایم به گونه ای عمل کنیم که مشتریان عزیز خدمات مربوط به خرید گوسفند ، بره، گاو و گوساله ، طیور محلی همچون مرغ و خروس زنده خود را به ما بسپارند.

01.

خرید آنلاین فقط با یک تماس

سرویس خرید آنلاین گوسفند زنده در تهران و کرج تنها از طریق یک تماس تلفنی اکنون فراهم شده است. شما همشهریان عزیز در هر منطقه ای که باشید می توانید با شماره تلفن مرکز عرضه دام باما تماس گرفته و هر دامی سفارش دهید.

02.

حمل و نقل و قصابی رایگان

ما متوجه شده ایم که ارائه خدمات مربوط به ارسال دام درب منزل مشتری و همچنین انجام کارهای قصابی و خرد کردن گوشت باعث خوشحالی مشتریان می شود، از این رو هزینه این خدمات توسط کشتارگاه به قصاب پرداخت می شود.

03.

امکان خرید حضوری

از ده سایت فروش گوسفند زنده بپرسید می خواهید حضوری خرید کنید، به شما می گویند ما جا ندارین و فقط ارسال می کنیم. امــــــا مجموعه و گروه دام باما دارای چندین شعبه کشتارگاه و محل مخصوص است که امکان خرید حضوری فراهم شده است.

یه آمار سر انگشتی

برخی از آمار و ارقام مجموعه جوان و خلاق ما

0
مشتری راضی
0
شعبه تهران کرج
0
تیم ما
0
پاسخگوی تلفنی

سفارش شما را سریع تحویل میدهیم

به دلیل داشتن چندین شعبه در مناطق مختلف سفارشات در زمان مشخص شده تحویل داده می شود.

همین حالا سفارش دهید