پرش به محتوا
دام باما » محصولات » گوسفند زنده و دام زنده در تهران و کرج 1401

گوسفند زنده و دام زنده در تهران و کرج 1401

  قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج امروز تاریخ 14 بهمن 1401/11/14 در مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری اعلام شد. جهت خرید گوسفنده زنده کشتار روز برای قربانی، ذبح، عقیقه، نذری، قربانی در جشن و عروسی می توانید با شماره تلفن مرکز پخش دام کشتار روز تماس بگیرید. در این مجموعه انواع دام زنده اعم از گوسفند ، بره زنده، گاو و گوساله زنده، بزغاله و بز زنده، شتر زنده و … موجود می باشد.

  گوسفند زنده در تهران و کرج با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت با خدمات حمل و نقل و قصابی رایگان. نرخ دام زنده 1401 با تخفیف برای تمامی مشتریان عزیز. توجه داشته باشید که ارزان ترین نرخ گوسفند و بره زنده و سایر محصولات شامل گوساله، گاو، بز و … را تا جای ممکن در نظر گرفته ایم. ما تمام بازار گوسفند را بررسی کرده و شاهد قیمت های بسیار پایین بودیم که تنها از طریق اعلام وزن غیرواقعی امکان پذیر بوده است. بنابراین این اطمینان را به شما میدهیم که یک مرکز معتبر با قیمت به صرفه برای شما خواهیم بود.

  روابط عمومی دام باما
  قیمت دام زنده امروز تهران90000 الی 130000
  قیمت گوسفند زنده نر قوچ105000 تومان
  قیمت میش زنده95000 تومان
  قیمت بره زنده115000
  قیمت گوساله زنده90000
  قیمت گاو زنده90000
  قیمت بز و بزغاله زندهنامشخص
  دریافت قیمت دقیق

  قیمت گوسفند زنده امروز در تهران و کرج

  قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج در مرکز عرضه دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی دام باما نسبت به سایر مراکز پخش گوسفنده زنده برای کشتار ارزان تر می باشد. این مجموعه با دارا بودن ویژگی های خاص توانسته به عنوان بزرگترین مرکز خرید گوسفند زنده تهران شناخته شود. در حال حاضر چندین عامل مهم روی قیمت گوسفنده زنده روز تاثیر دارد که شامل متوسط وزن، نژاد و نوع می باشد. در جدول قیمت گذاری بالا ما نرخ روز را برای هر دام به صورت جداگانه مشخص کرده ایم. با این وجود در ادامه به بررسی نکات مهمی در زمینه فروش گوسفند زنده می‌پردازیم.

  قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج

  مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران

  امروز یکی از مهمترین موارد برای افراد هنگام خرید گوسفند زنده مربوط به مرکز خوب و معتبر و البته قابل اطمینان می باشد. همانطور که میدانید تعداد مرکز فروش گوسفند در تهران بسیار زیاد است. یعنی می توان گفت در هر منطقه ای تقریبا یک گوسفند فروشی وجود دارد که ممکن است دارای مجوز فعالیت بوده یا حتی مجوز و پروانه کسب شهرداری نداشته باشد. همیشه مشتریان برای اطمینان خاطر از مرکز خرید گوسفنده زنده تمایل دارند از کشتارگاه دام زنده شهرداری سفارش خود را انجام دهند.

  گوسفند زنده دام باما به عنوان یک مرکز خوب و کشتارگاه قابل اطمینان و اعتماد کامل سعی کرده در طی تمام سال های فعالیت خود خدمات باکیفیت و بهداشتی در این زمینه ارائه کند. کیفیت و رعایت اصول بهداشتی جزو اصلی ترین نکات در مجموعه ما محسوب می شود.

  مرکز خرید گوسفند زنده در کرج

  قیمت گوسفند زنده در کرج ممکن است با قیمت گوسفنده زنده در تهران کمی متفاوت باشد. با این وجود سایت گوسفند زنده دام باما به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام زنده تهران و کرج سعی دارد تا جای ممکن قیمت دام کشتار روز را برای هر دو شهر به صورت یکسان در نظر بگیرد. شاید اگر شما از جاهای مختفی قیمت گوسفند را بپرسید با اعداد مختلفی روبرو شوید. اما در این مرکز همانطور که گفته شد تا جای ممکن اختلاف قیمت ها را حذف کرده ایم تا مشتریان از این نظر نگرانی نداشته باشند.

  قیمت گوسفند زنده امروز

  مرکز خرید و فروش گوسفنده زنده در کرج را ما به دو شعبه تقسیم کرده ایم. با وجود اینکه اکثر مشتریان به صورت غیرحضوری اقدام به خرید گوسفند و بره زنده می کنند اما ما برای راحتی سایر مشتریان که تمایل به خرید حضوری دارند شعبه های خود را برای خرید حضوری دایر کرده ایم. در حال حاضر چند مرکز خرید و فروش دام زنده در کرج وجود دارد که بر اساس موقعیت شما آدرس آنها را برایتان ارسال می کنیم تا به نزدیکترین مرکز فروش گوسفند زنده در کرج مراجعه کنید.

  قیمت دام زنده امروز

  دام زنده کشتار روز در تهران و کرج شامل تمامی دام های این مجموعه می شود که شامل: گوسفند زنده، بره زنده، گاو زنده، گوساله زنده، بز و بزغاله زنده، و شتر زنده می شود. تمامی این دام ها در این مجموعه موجود بوده و در صورت نیاز به هر کدام از آنها می توانید اقدام به ثبت سفارش کنید. توجه داشته باشید که دام زنده موجود در دام باما نژاد گوشتی بوده و تنها برای کشتار و ذبح می باشند، بنابراین برای پرواربندی مناسب نیستند.

  مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران برای قربانی کردن در جشن ها، مراسمات، عقیقه کردن برای نوزاد، نذری، کشتار برای موسسه و خیریه ها، ذبح برای مصرف گوشت قرمز و … آماده ارائه خدمات می باشد. در بخش اخبار دام زنده و اطلاعاتی در رابطه با گرانی و افزایش قیمت دام دامداران می توانند جزئیات لازم را مطالعه کنند.

  دام زنده شهرداری

  گوسفند زنده ارگانیک

  خرید گوسفند زنده برای کشتار و مصرف گوشت یکی از نیازهای اساسی خانوار ها می باشد. مجموعه دام باما تمامی دام های خود را به صورت 100 درصد ارگانیک پرورش میدهد و صفر تا صد رشد و تغذیه دام ها طبیعی و ارگانیک می باشد. به زودی در سایت بخشی تحت عنوان مراحل نگهداری، پرورش و ارسال گوسفندان برای فروش در تهران و کرج راه اندازی می شود که تمامی مراحل کار و فعالیت ما را به طور کامل مشاهده کرده و اطمینان لازم را به این مجموعه داشته باشید.

  انواع مصرف گوسفند

  گوسفند یکی از پستانداران در دنیا می باشد که دارای گونه های مختلفی هستند. هم اکنون در سراسر جهان نژاد های اهلی و وحشی این دام به چشم می خورد. از گذشته تا کنون در مناطق مختلف نژاد های مختلفی را پرورش داده اند. به صورت کلی هدف از پرورش و نگهداری این نوع حیوانات اهلی رفع نیازهای انسان بوده که بتوانند مواد مورد نیاز خود را تامین کنند. ما گوسفندان را به سه دسته اصلی پشمی و پوستی، شیری و گوشتی تقسیم می کنیم. همانطور که از نوع و اسم نژاد آنها مشخص است هدف از پروش نیز مشخص می شود.

  بسیاری از افراد در سراسر دنیا شغل دامداری را انتخاب کرده اند و حیوانات اهلی مختلفی را که شامل گوسفند، گاو، خوک، بز، شتر و … می شود را نگهداری می کنند. در نهایت وقتی نژاد گوشتی باشد بعد از رسیدن گوسفندان به وزن مشخص و مناسب آنها را برای فروش به شهرهای مختلف و حتی کشورهای دیگر صادر می کنند. از طرفی نژاد شیری برای تولید شیر مناسب است که نیاز روزمره انسان برای تولید لبنیات را برطرف خواهد کرد. نژاد های پشمی و پوستی را که در خدمات نساجی، تولید کیف، کفش، لباس و … بسیار پرکاربرد است مورد استفاده قرار می دهند.

  خرید دام زنده مستقیم از دامدار

  آیا تا به حال از خودتان سوال کرده اید که چرا قیمت گوسفند زنده امروز در تهران در برخی مراکز پخش گوسفنده زنده گران و در برخی مرکز عرضه دام زنده ارزان تر است؟ آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که چرا تعدادی از گوسفند فروشی ها دارای کشتارگاه و آدرس مشخصی هستند و برخی دیگر هیچ آدرس و محل مشخصی ندارند؟ پاسخ این سوال ها تنها به نوع فروشنده مربوط می شود. به جرات می توان گفت چیزی حدود 80 درصد افراد که در این زمینه فعالیت دارند دلال محسوب می شوند. یعنی رابط مشتری و دامدار هستند، به این صورت که از دامدار با قیمت ارزان تر خریداری کرده و به مشتری با قیمت بالاتری می فروشند.

  دام باما مرکز خرید و فروش دام زنده گوسفند همه دام ها را در شهرستان پرورش داده و بعد از رسیدن به مرحله خرید و فروش آنها را به شهرهای مختلف ارسال می کند. شما با خرید گوسفند زنده از دام باما به صورت مستقیم دام را از دامدار خریداری کرده اید و یکی از دلایل قیمت ارزان و مناسب در این مجموعه همین موضوع می باشد.

  خرید گوسفند زنده

  گوسفند زنده برای قربانی

  کسانی که اقدام به خرید گوسفند زنده می کنند دو دسته هستند، یا برای کشتار و قربانی کردن یا برای نگهداری و پرورش می باشد. توجه کنید که سایت گوسفند فروشی دام باما تنها گوسفند نژاد گوشتی را برای قربانی و کشتار عرضه می کند که بیشترین بازدهی را نسبت به سایر نژادها دارند. برخی از مواردی که شاید به آن دلیل بخواهید اقدام به خرید بره زنده و گوسفند کنید را در ادامه برای شما لیست کرده ایم.

  • قربانی کردن گوسفند برای مراسمات
  • عقیقه کردن برای نوزاد
  • نذری دادن
  • ارسال برای موسسه ها و خیریه ها شعبه های مختلف
  • گوسفند برای کشتار جهت مصرف گوشت قرمز گوسفندی
  • قربانی در عروسی ، جشن و مراسم های مختلف
  • قربانی در مراسم های مذهبی
  • قربانی گوسفند زنده در عید قربان

  همانطور که اشاره کردیم کلیه دام ها شامل گوسفند و بره زنده، گاو، گوساله و دیگر دام ها تنها برای کشتار بوده و برای پرواربندی مناسب نیستند.

  دام زنده شهرداری

  قیمت دام زنده شهرداری تهران و کرج در مرکز معتبر با ذبح بهداشتی موضوعی است که افراد دنبال آن هستند. در این بخش قصد داریم تا جزئیات لازم در رابطه با مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران را مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی ما چند نوع مرکز خرید و فروش دام زنده داریم که عبارتند از: مراکز عرضه گوسفند زنده شخصی و خصوصی که دارای مجوز و پروانه فعالیت از سمت شهرداری هستند، مرکز پخش گوسفند زنده شخصی که دارای مجوز و پروانه کسب شهرداری نیستند، کشتارگاه شهرداری، و چند مورد میادین شهرداری که تنها در برخی مناطق وجود دارند.

  قیمت دام زنده

  هیچ فرقی ندارد شما از چه مرکز عرضه دام زنده کشتار روز خرید کنید. ممکن است یک مرکز دارای مجوز بوده و یک مرکز دیگر مجوز لازم را نداشته باشد. گاها مشاهده شده مراکز فروش دام زنده شهرداری که دارای مجوز هستند اصلا کیفیت خوبی ندارند و موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند. در کنار آن برای بازار گوسفند و مراکز دیگر که مجوز ندارند کار خود را به خوبی انجام میدهند. بنابراین باید یا حضوری به مراکز مختلف تشریف ببرید یا اینکه بر اساس معرفی دیگران یک مرکز عرضه دام زنده شهرداری خوب و قابل اطمینان را برای خرید گوسفند زنده انتخاب کنید.

  مرکز عرضه دام زنده گوسفند با مجوز شهرداری

  دام باما یک مرکز معتبر عرضه و فروش گوسفند زنده شهرداری است که از این ارگان مجوز و پروانه کسب فعالیت در زمینه فروش دام زنده را دریافت کرده است. همانطور که شما هم میدانید تعداد مراکز فروش گوسفنده زنده در تهران بسیار زیاد می باشند، اما برخی از آنها از جانب شهرداری و مراکز ذیصلاح مجوز فعالیت رسمی دریافت کرده اند. ما همواره سعی داریم با فعالیت اصولی و درست به صورت کاملا حرفه ای در این زمینه به مشتریان عزیز خود در شهر تهران و شهر کرج خدمات رسانی کنیم. برای دریافت خدمات، راهنمایی، اطلاعاتی درباره قیمت گوسفند زنده روز در بازار گوسفندان تهران با شماره تلفن مرکز خرید و فروش ما در ارتباط باشید.

  مراکز خرید و فروش گوسفند زنده بدون مجوز

  دسته دوم مربوط به یک سری مرکز فروش گوسفنده زنده غیر رسمی می باشد که مجوز فروش از شهرداری دریافت نکرده اند. این افراد با وجود اینکه پروانه کسب ندارند اما در مناطق مختلف خدمات فروش بره زنده و گوسفند همراه با سایر دام ها را ارائه میدهند. ما هیچگونه تایید یا رد کردن این افراد را در این بخش مورد بحث قرار نداده ایم و هدف فقط افزایش آگاهی کاربران عزیز می باشد. نداشتن مجوز به معنای کلاهبردار بودن یا مشکل دار بودن مار آنها نبوده و همانطور هم که بالاتر گفتیم تعدادی از همکاران به خوبی و با کیفیت فعالیت خود را ادامه میدهند. البته باز هم اشاره میکنیم که ما هیچگونه تاییدی از این افراد را انجام نمی دهیم.

  میدان دام زنده شهرداری

  میادین دام زنده یا بازار گوسفندان تهران هم مربوط به بخش هایی است که از جانب خود شهرداری تعیین شده است. دامداران ، دلالان و افراد مختلفی در این نوع بازار گوسفند و میدان دام زنده فعالیت دارند. هر کسی می تواند به عنوان فروشنده در این مراکز حضور داشته باشد و اقدام به خرید و فروش دام زنده در میادین شهرداری تهران و کرج کند. ممکن است کسی که از اون خرید می کنید را فقط یکبار در میدان دام تهران ببینید و شاید هم هر روز و اکثر مواقع حضور داشته باشد. منظور این است که به هیچ عنوان ثابت نیستند.

  اکثرا افراد این میادین دام دوست ندارند خرید کنند و دلیل آن ثابت نبودن فروشنده ها می باشد. اما مراکز دیگر که خصوصی است اما دارای مجوز رسمی می باشند گزینه بهتر و خوب تری برای مشتریان خواهد بود. زیرا هم از یک جای ثابت و مشخص خرید کرده اند و هم اینکه می توانند مشتری ثابت یک مرکز عرضه گوسفند زنده برای کشتار روز باشند و در خرید های بعدی تخفیف دریافت کنند.

  کشتارگاه دام کشتار روز شهرداری

  آخرین گزینه مربوط به کشتارگاه های رسمی می باشد که به صورت اصولی با مجوز کشتارگاه فعالیت دارند. این نوع کشتارگاه دام زنده تنها در برخی مناطق وجود دارد و تعداد آنها کم است. فعالیت این مراکز به صورت عمده در راستای خرید انواع دام زنده برای کشتار روز و پخش گوشت آن به بخش های مختلف می باشد.

  قیمت شیشک زنده

  گوسفند شیشک به اصطلاح به گوسفند نر 6 ماه الی 1 سال که چاق و دارای گوشت خوبی است می گویند. به طور کلی در شهرهای مختلف ایران تعریف مختلفی برای بره شیشک یا گوسفند شیشک بیان کرده اند. تعریف کامل از این موضوع را می تواند به این صورت بیان کرد. بره جوان (گوسفند جوان) دارای چیزی حدود 6 ماه تا 12 ماه که دارای وزن مناسب و گوشت خوبی باشد را می توان شیشک دانست. گوسفند سن بالا را می توان قوچ و گوسفندان بسیار سن بالا و پیر را بَخته می نامند.

  ما در بزرگترین مرکز عرضه دام زنده دام باما عنوان شیشک را همان بره صدا می کنیم. با این وجود قیمت شیشک زنده به دلیل داشتن سن کمتر و جوان بودن و از طرفی داشتن گوشتی خوشمزه نسبت به گوسفندان سن بالا گران تر می باشد. در بخش بره زنده توضیح خواهیم داد که یکی از دلایل گرانی سود کم آنها برای فروشندگان می باشد. همچنین قیمت گوشت شیشک در قصابی ها هم نسبت به سایر گوشت قرمز گران تر می باشد.

  قیمت بره زنده امروز

  خرید بره زنده در تهران از دیگر خدمات اصلی مجموعه گوسفند زنده دام باما محسوب می شود. تعدادی از همشهریان عزیز تمایل دارند برای مصرف گوشت قرمز مصرفی روزمره خود بجای خرید گوسفند زنده میش یا قوچ به ترتیب ماده و نر اقدام به سفارش بره زنده می کنند. البته لازم است بدانید که قیمت بره زنده با قیمت گوسفنده زنده کمی متفاوت است. نکته مهمی که در این وجود دارد مربوط به پایین بودن وزن بره نسبت به گوسفند است که همین امر سبب می شود قیمت بره گرانتر باشد. البته توجه داشته باشید این موضوع تنها به دلیل سود پایین بره ها می باشد.

  بیشتر افراد به دلیل کوچک بودن بره زنده و مقدار گوشت مورد نیاز برای خود اقدام به تهیه بره زنده می کنند. اما نکاتی وجود دارد که اگر بخواهیم آنها را نظر بگیریم خرید بره به صرفه نخواهد بود. یکی از مهمترین این نکات گران و بالا بودن قیمت و همچنین مقدار گوشت کمتر است. در حالی که این مورد در گوسفند با وزن بیشتر کاملا برعکس می باشد، یعنی هم قیمت ارزان تر و هم میزان گوشت خالص بیشتر خواهد بود.

  قیمت بره زنده

  قیمت بره زنده در قم

  یکی از موضوعاتی که بیشتر برای دامداران حائز اهمیت است مربوط به قیمت بره زنده در قم می باشد. شاید شما هم بدانید که اکثر دامداران دام های خود را برای پروار و پرورش در شهر قم خرید و فروش می کنند. بنابراین این بخش را برای دامداران عزیز قرار دادیم که اگر قصد خرید بره زنده برای پرورش و نگهداری دارند قیمت آنها با سایر شهرها متفاوت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که در شهر قم خرید و فروش دام زنده بین دامدار به صورت عمده بوده و فروش تکی وجود ندارد. مرکز دام زنده دام باما بر اساس درخواست های زیاد گاهی برخی از محصولات دامی خود را برای خرید و فروش بین دامداران به قم ارسال می کند که تنها نژادهای مناسب برای پرواربندی و افزایش گله می باشد.

  صدای گوسفند و بره فایل صوتی MP3

  میزان گوشت خالص گوسفندی بعد از ذبح

  سوالی که شاید قبل از خرید گوسفند زنده کشتار روز برای هر کسی پیش بیاید را در این بخش برای شما توضیح میدهیم. چند درصد وزن دام گوشت خالص است؟ شاید بارها این سوال را از مراکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران پرسیده باشید و پاسخ درستی نشنیده باشید. اما در اینجا یکبار برای همیشه پاسخ این سوال را دریافت خواهید کرد. در ابتدا باید بدانید که برای همیشه این موضوع را فراموش کنید که 50 درصد وزن دام گوشت خالص است، چرا که این موضوع بر اساس نوع و نژاد گوسفند، سن و نوع تغذیه متفاوت است.

  در صورتی که شما یک گوسفند گوشتی خوب که از نژاد خوبی باشد و تغذیه درستی هم داشته باشد خریداری کرده باشید چیزی حدود 50 درصد با دو سه کیلو اختلاف گوشت خالص خواهید داشت. اما اگر گوسفند تغذیه خوبی نداشته باشد و از طرفی نژاد آن گوشتی و برای کشتار مناسب نباشد گاهی 30 درصد آن گوشت خالص خواهد بود.

  اینکه شما چه زمانی گوسفند زنده خرید کرده اید هم روی میزان گوشت خالص آن تاثیر دارد، اینکه شکم حیوان پر است یا خیر ؟ سن گوسفند چقدر است؟ و بسیاری موارد دیگر همگی روی این موضوع تاثیر دارد. همچنین باید بدانید که تنها می توان این مورد را بعد از نگاه و بررس ی لازم به گوسفند مورد نظر تخمین زد.

  فروش گوسفند زنده

  وزن گوسفند زنده قیمت دام را تعیین می کند

  متوسط وزن گوسفند زنده امروز در بازار گوسفند تهران و کرج برای کشتار چیزی حدود 50 الی 60 کیلو گرم است. گاها در رابطه با وزن گوسفنده زنده سوالات اشتباهی پرسیده می شود در حالی که این موضوع باز بر اساس نوع مصرف و دلیل خرید متفاوت است. اگر توجه کنید در ابتدا همین پاراگراف گفتیم متوسط وزن گوسفنده زنده برای کشتار یعنی ما در حال بررسی نوعی از گوسفندان هستیم که با هدف کشتار هم اکنون در بازار دام زنده موجود می باشد.

  بنابراین همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که با سوالات اشتباه کاری نکنید که فروشنده سو استفاده کند. شاید دلیل این سوال برای برخی افراد بعد از خرید گوسفند زنده باشید که شاهد میزان گوشت خالص کمتری هستند که می خواهند در اینباره اطلاعات لازم را بدانند.

  به طور کلی متوسط وزن گوسفند را می توانید چیزی حدود 50 الی 60 کیلو گرم در نظر گرفت که بیشتر مورد توجه افراد می باشد. وزن بالا را می توان 80 کیلو و وزن کمتر را 35 الی 40 کیلو که مربوط به بره زنده می باشد.

  دام زنده

  فروش گوسفند زنده در دام باما

  سایت فروش گوسفند زنده آنلاین و اینترنتی دام باما را می توان به جرات بزرگترین و بهترین مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج شناخت کنید. اصلی ترین خدمات این مرکز فروش گوسفنده زنده می باشد که به صورت آنلاین و همچنین به صورت حضوری خدمات ارائه میدهد. برای خرید گوسفنده زنده در تهران می توانید از طریق شماره تلفن مرکز عرضه تماس گرفته و در کمتر از 1 دقیقه گوسفند مورد نظر خود را سفارش دهید. ما دام زنده خریداری شده توسط شما را در زمان مشخص درب منزل تحویل می دهیم. اگر قصد خرید حضوری هم داشته باشید می توانید بعد از برقرار ارتباط با شماره تماس کشتارگاه دام زنده دام باما هماهنگی لازم را جهت مراجعه انجام دهید

  مزایای خرید گوسفند زنده از کشتارگاه دام باما

  چرا دام باما یک مرکز و کشتارگاه اطمینان شناخته می شود و یک انتخاب خوب برای خرید و فروش گوسفند زنده در تهران می باشد؟ تیم حرفه ای و مجرب ما با بررسی نیازهای بازار و همشهریان عزیز سعی کرده این زمینه کاری را به گونه ای پیاده سازی کند که مورد تایید و باب میل مشتریان باشد. بنابراین تا جای ممکن توانسته ایم نیاز مشتری را به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم.

  بره زنده

  کدام گوسفند فروشی خوب است؟

  با یکبار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد

  این یک شعار نیست که میگوییم با یک بار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد. دام با ما بزرگترین مرکز پخش گوسفند زنده در تهران و کرج دارای بیشترین تعداد اشتراک ثابت می باشد که این اطمینان را به شما میدهد و با جرات میگوید فقط یکبار خرید از این مرکز فروش و عرضه دام کشتار را تجربه کنید.

  برخی از مزایای و ویژگی های خوب دام باما که سبب خواهد شد به این مرکز عرضه دام زنده و کشتارگاه قابل اطمینان اعتماد کنید را در ادامه برای شما لیست کرده ایم تا با خیال راحت و آسوده اقدام به ثبت سفارش کنید.

  • قیمت گوسفند زنده ارزانتر از تمامی مراکز عرضه دام زنده تهران
  • دارای مجوز رسمی و پروانه کسب فروش دام زنده از شهرداری
  • پرداخت مبلغ در محل بعد از تحویل دام
  • پرورش 100 درصد طبیعی و ارگانیک
  • ذبح بهداشتی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشت
  • تحت نظارت دامپزشکی با مجوز رسمی
  • دارای انواع گوسفند زنده و بره زنده در وزن های مختلف
  • امکان سفارش آنلاین از طریق سایت با پرداخت آنلاین
  • امکان خرید گوسفند زنده تلفنی در کمتر از 1 دقیقه
  • خرید مستقیم از دامدار بدون دلال و واسطه
  • بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی
  • وزن دقیق با ترازوی دیجیتال
  • نگهداری دام ها در محیط تمیز و سالم
  • نظارت همیشگی مجموعه توسط مدیر گوسفند فروشی
  • ارسال قصاب ماهر و مجرب برای انجام کارهای لازم
  • ارسال رایگان به محل و درب منزل مشتری
  • خدمات قصابی و خرد کردن رایگان
  • تایید سلامت گوسفند زنده خریداری شده
  • امکان خرید حضوری و بررسی وضعیت گوسفند
  • مرکز عرضه دام زنده گوسفند، بره، گاو و گوساله، بز و بزغاله و شتر زنده
  • همکاری با مراکز قابل اطمینان
  • فروش نژاد گوشتی دام زنده
  • بازدهی عالی گوشت
  • دارای تاییدیه بهداشت
  • امکان سفارش و ارسال برای موسسه، خیریه و دیگر مراکز
  • سفارش گوسفند زنده و پخش گوشت توسط کشتارگاه
  • ارسال گوسفند زنده به تمام نقاط تهران و کرج
  • و …

  گوسفند زنده شهرداری

  خرید گوسفند زنده شهرداری با ذبح بهداشتی جزو اصول اصلی در مرکز دام زنده دام باما می باشد. اگر تمایل دارید از میدان شهرداری اقدام به خرید و فروش گوسفند زنده روز کنید می توانید با مجموعه ما که تحت نظارت و دارای مجوز شهرداری است تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در میادین شهرداری افراد مختلفی جهت عرضه دام زنده از مناطق مختلف حضور دارند که تحت عنوان میدان دام زنده شناخته می شود. زمانی که شما از یک مرکز که دارای مجوز رسمی از شهرداری تهران و کرج یا حتی شهر دیگر است خرید می کنید این اطمینان خاطر را دارید که از یک مرکز معتبر و تایید شده خرید کرده اید.

  قیمت گوسفنده زنده

  قیمت میش زنده

  گوسفند ماده را به اصطلاح میش می نامند، همانطور که گوسفند نر را قوچ میشناسند. بنابراین این اصطلاح میش و قوچ به ترتیب برای ماده و نر به کار برده می شود. در رابطه با قیمت میش زنده در تهران باید بگوییم که این نوع دام به دلایل خاصی خریداری می شود و بر خلاف گوسفند قوچ از طرفی قیمت کمتری دارد و از طرفی دارای میزان گوشت خالص بیشتری است. قیمت قوچ و گوسفند نر گران تر بوده و بالاترین قیمت را در بازار دارد. اما قیمت میش نسبت به تمام دام های دیگر ارزان تر است. اما با این وجود لاشه گوسفندی میش بیشتر از دیگر جنسیت ها می باشد.

  برخی افراد که تمایل به قربانی کردن و نذری دادن دارند و می خواهد میزان گوشت بعد از ذبح زیاد باشد سعی می کنند میش را انتخاب کنند. بنابراین زمانی که اقدام به خرید گوسفند میش می کنند ، چیزی حدود حداقل 50 درصد وزن کل شامل گوشت خالص خواهد بود. البته باید بگوییم که بسیاری هم به دلایل خاص خودشان تمایل به خرید گوسفند قوچ یعنی نر دارند. لازم دانستیم در اینجا در رابطه با ارزان بودن قیمت میش زنده این موارد را اعلام کنید تا در صورت تمایل به خرید این دام جزئیات لازم را بدانید.

  خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج

  شهرداری در مناطق مختلف شهر بخش هایی را به عنوان مرکز عرضه دام زنده شهرداری در نظر گرفته است. این میدان دام شامل انواع مختلف می باشد که افراد مختلفی در این نوع میادین فعالیت دارند. منظور ما در اینجا یک بخش خاص می باشد که افراد ثابتی در آنجا وجود ندارند. بنابراین وقتی می گوییم دام زنده شهرداری تهران و کرج هدف مراکز خرید و فروش گوسفند زنده می باشد که دارای مجوز رسمی فعالیت و پروانه کسب عرضه خدمات دام زنده همچون دام باما می باشد. این نوع مراکز علاوه بر داشتن مجوز، دارای تاییدیه از بهداشت و ارگان های دامپزشکی کشور می باشند و از طرفی جای مشخصی دارند و هر باره می توان برای خرید به این مراکز که دارای آدرس و محل مشخصی هستند مراجعه کرده و اقدام به خرید گوسفند زنده و هر نوع دام دیگری کرد.

  افزایش قیمت دام زنده

  برخی مواقع در روزهای مختلف شاهده افزایش قیمت دام زنده و یا کاهش قیمت گوسفند زنده مواجه هستیم. گاها افرادی را مشاهده کرده ایم که قصد خرید گوسفنده زنده برای قربانی کردن دارند و از ما سوال می کنند که در روزهای آینده قیمت دام زنده گرانتر یا ارازنتر خواهد شد؟ اگر دقت کرده باشید ما هر روزه در سایت فروش گوسفند زنده آنلاین دام باما نرخ دام زنده روز را بروز می کنیم. بنابراین باید به این مورد توجه کرده باشید که اکثر مواقع قیمت با روز قبل متفاوت است. شاید بتوان با یک سری بررسی ها به صورت حدودی افزایش قیمت دام زنده در روز های آینده را تشخیص داد. اما باید بدانید که عوامل زیادی روی این موضوع تاثیرگذار است و به راحتی قابل تشخیص نیست.

  قیمت دام زنده امروز تهران

  مرکز خرید و فروش دام زنده در تهران

  دام کالا و محصولی است که مورد نیاز خانوارها می باشد، بنابراین وجود یک سری مراکز معتبر برای خرید و فروش دام زنده در تهران بسیار مهم می باشد. مجموعه دام باما کالا و محصول گوسفند زنده را به شکلی متفاوت و با کیفیت در اختیار همشهریان عزیز قرار داده است. هم اکنون با دارا بودن چندین شعبه مختلف در مناطق مختلف تهران و کرج به عنوان بزرگترین مرکز خرید دام زنده تهران شناخته شده ایم. اگر شما هم همانند برخی از مشتریان تمایل دارد به صورت حضوری به مرکز خرید و فروش دام زنده تهران و کرج (نزدیکترین شعبه) مراجعه کنید، می توانید از طریق شماره تلفن مرکز عرضه دام باما تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام داده و آدرس را دریافت کنید.

  آدرس کشتارگاه مناطق تهران منطقه کرج

  در حال حاضر گوسفند زنده دام باما خدمات فروش دام زنده برای کشتار و قربانی خود را در شهر تهران و کرج ارائه میدهد. لازم است بدانید که این گروه سعی دارد تمامی مناطق این دو شهر را به طور کامل تحت پوشش قرار داده و تا جای ممکن سفارشات را به محل مشتری ارسال کند. هم اکنون چندین شعبه در تهران و چند شعبه در کرج موجود می باشد. در تب های بعدی نام و آدرس مرکز عرضه در شعبه عرضه گوسفند زنده شهرداری و همچنین نام منطقه های استان را می توانید مشاهده کنید. این نام محله ها و منطقه ها به صورت کلی بوده و جهت هماهنگی و خرید باید با مشاورین مرکز پخش گوسفنده زنده تماس حاصل فرمایید.

  منطقه و محله های تهران بزرگ

  در این قسمت آدرس مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در تهران را می توانید مشاهده کنید. قیمت گوسفنده زنده روز که در جدول نرخ دام زنده همین صفحه درج شده برای تمامی محله های یکسان می باشد. لازم است بدانید که علاوه بر محدوده و منطقه های اصلی برخی شهرک ها و ناحیه ها وجود دارند که آنها را هم می توانید در نظر بگیرید.
  هم اکنون پایتخت دارای 22 منطقه است که به صورت عدد مشخص می شود. در ادامه می توانید لیست منطقه ها را همراه با محله ها مشاهده کنید.

  فروش گوسفند زنده در شمال تهران

  مشتریان و همشهریان عزیز در محدوده و منطقه شمال تهران برای خرید گوسفند زنده می توانند با شرکت دام باما از طریق شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنند. برای کسب اطلاعات در رابطه با نزدیک ترین شعبه به محل زندگی شما نیز می توانید هم اکنون با شماره همراه مدیر فروش ارتباط برقرار کرده و جزئیات لازم را بپرسید. توجه کنید ممکن است بر اساس محله شما که ممکن است هر محدوده ای از سمت شمال پایتخت باشد ما شرایط ارسال دام زنده گوسفند و بره زنده را مشخص میکنیم. بنابراین حتما برای دریافت راهنمایی لازم تماس بگیرید.

  گوسفند زنده در شرق تهران

  عزیزانی که از سمت شرق تهران قصد سفارش گوسفند زنده و بره زنده برای قربانی و کشتار را دارند می توانند لیست تمامی محله و منطقه های موجود در جدول زیر را مشاهده کنند. همانطور که عرض کردیم ممکن است شرایط ارسال برای محل شما کمی متفاوت باشد که ما برای مشتریان گرامی در محدوده شرقی تهران پیشنهاد می کنیم تماس اولیه را با ما داشته باشند تا هماهنگی لازم صورت بگیرد. در ادامه آدرس بازار گوسفند زنده در شرق تهران را مشخص می کنیم تا در صورت تمایل به خرید حضوری و مراجعه به کشتارگاه دام زنده اقدام لازم را انجام دهید.

  گوسفند زنده در غرب تهران

  یکی دیگر از چهار جهت اصلی مربوط به مناطق غرب تهران می باشد که مرکز عرضه دام زنده دام باما خدمات خود را به طور کامل در این محدوده نیز ارائه میدهد. اگر قصد سفارش از این منطقه را دارید جهت دریافت قیمت گوسفند زنده و قیمت دام زنده روز شامل گاو زنده، گوساله زنده، بره زنده، بز زنده، بزغاله زنده، شتر زنده و همچنین طیور محلی زنده اعم از مرغ و خروس زنده، بوقلمون و شترمرغ با شماره درج شده در زیر می توانید تماس بگیرید. یکی از بخش های اصلی و محدوده هایی که بیشترین سفارش را شامل می شود مربوط به همین منطقه غرب تهران می باشد.

  گوسفند زنده در جنوب تهران

  در نهایت مناطق بخش جنوب تهران را جهت عرضه دام کشتار گوسفند زنده با ارازن ترین قیمت در نظر گرفته ایم. هم اکنون شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش در مرکز خرید و فروش گوسفند زنده با شماره تماس مرکز پخش و بازار گوسفندان تهران ارتباط برقرار نمایید. ما سفارش شما را در صورت خرید غیر حضوری و به صورت آنلاین از طریق تماس با شماره تلفن ها یا سفارش آنلاین از طریق سایت درب منزل تحویل خواهیم داد.

  • منطقه 1 تهران
  • منطقه 2
  • منطقه 3
  • منطقه 4
  • منطقه 5
  • منطقه 6
  • منطقه 7
  • منطقه 8
  • منطقه 9
  • منطقه 10
  • منطقه 11
  • منطقه 12
  • منطقه 13
  • منطقه 14
  • منطقه 15
  • منطقه 16
  • منطقه 17
  • منطقه 18
  • منطقه 19
  • منطقه 20
  • منطقه 21
  • منطقه 22

  در جدول زیر اطلاعات مربوط به مرکز تهران، شرق تهران، غرب، شمال و جنوب را می توانید مشاهده کنید.

  شمال تهرانشرق تهرانغرب تهرانجنوب تهرانمرکز تهران
  تجریشلویزانجنت آبادمشیریهیوسف آباد
  نیاورانتهرانپارسپونکشهرک مسعودیهامیر آباد
  قلهکتهران نوشهرک آزادیافسریهعباس آباد
  دروسشیانستارخانخانی آباد نوجلفا
  زرگندهنارمکآریا شهرنازی آبادخواجه عبدالله
  جمارانشهرک امیدشهر زیبانعمت آبادبهار شیراز
  ازگلسرخه حصارشهرانیاخچی آبادزرتشت
  لویزانخیابون پیروزیطرشتامیر بهادربهجت آباد
  مینی سیتیوحیدیهگیشاآذریتخت جمشید طالقانی
  سوهانکشمس آبادچیتگراتابکتخت طاووس
  حسین آبادحکیمیهشهرک اکباتانخراسانسهروردی
  مبارک آبادمجیدیهکوی بیمهخزانه فلاحآپادانا
  اقدسیهنظام آبادتهرانسرخزانه بخاراییجمهوری
  زعفرانیهشمیران نوحصارکشاپورتوحید
  آجودانیههرویآزادیمولوینادری
  محمودیهفرجامفردوسسیروساستانبول
  فرمانیهحشمتیهدهکده المپیکدروازه غارتوپخانه
  کامرانیهمدائنشهرک امیر کبیرجوادیهلاله زار
  داودیهسراجکنیافت آبادباغ صبا
  دزاشیبقنات کوثروردآوردمنیریهفاطمی
  جردندردشتشهرک گلستانامیریهآرژانتین
  فرمانیهسمنگانتهران ویلاشوشآذربایجان
  الهیهگلبرگسعادت آبادبازار تهران
  ولنجکهفت حوضفرحزادشهر ری
  اوینعلم و صنعتدامپزشکیکوی سیزده آباد
  ظفرسبلانجیهوندولت آباد
  درکهخاک سفیدهاشمیشهرک رسالت
  ونکهنگامچهار دیواریبازار چینی فروشان
  قیطریهخواجه نظامهفت چنارکیان شهر
  اختیاریهمبارک آبادمهر آباد
  منظریهفدکسرو آزاد
  صاحبقرانیهتسلیحات
  زرکش
  کالاد
  منظور آباد
  دلاوران
  تکاوران
  شهرک زیتون
  گرگان

  همچنین بخش های از حومه تهران نیز شامل مناطق تحت پوشش ما می باشد که شامل موارد زیر می شود:

  دریافت قیمت گوسفنده زنده در شهریار، قدس، اسلامشهر، ملارد، صالحیه، پاکدشت، قرچک، ورامین، گلستان، ری، اندیشه، رباط کریم، پرند، باغستان، پردیس، بومهن، باقر شهر، پیشوا، نسیم شهر، صباشهر، چهاردانگه، دماوند، حسن آباد، وحیدیه، نصیر شهر، فردوسیه، رودهن، شاهد شهر، صفادشت، فیروزکوه، لواسان، آبسرد، شریف آباد، کهریزک، فشم ، جواد آباد، فرون آباد، آبعلی، کبلان، شمشک، احمد آباد مستوفی، ارجمند، قلعه نو، ری، قیام دشت، سعید آباد، خسرو آباد، جلیل آباد از طریق شماره تلفن فروش گوسفند دام باما.

  مرکز خرید و فروش گوسفند زنده در کرج

  کلیه خدمات مجموعه و گروه بازار گوسفند زنده دام باما در شهر کرج و تهران عرضه می شود. در این بخش اطلاعات مربوط به قیمت گوسفنده زنده در کرج و همچنین جزئیاتی درباره منطقه 12 گانه کرج را خدمت شما همراهان عزیز ارائه می کنیم. تمام تلاش ما بر این است تا تمامی منطقه و محله های کرج را تحت پوشش قرار داده و تا جایی که در توان داریم سفارش مشتریان را به تمامی مناطق ارسال کنیم.
  قیمت دام زنده در کرج که مربوط به بازار گوسفندان تهران می باشد را در جدول بالای همین صفحه در ردیف نرخ دام زنده به روز قرار داده ایم. آدرس مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری را نیز می توانید در ادامه مشاهده کنید.

  منطقه 1 کرج:

  • شهرک رسالت عظیمیه
  • حصار بالا
  • سرجوی
  • جهانشهر،
  • بلوار جمهوری شمالی
  • کوی کارمندان شمالی
  • کوی اتحاد

  منطقه 2 کرج:

  • همت آباد
  • کوی بنفشه
  • خلج آباد
  • اکبر آباد
  • کوی شقایق
  • حسین آباد
  • شهرک ذوب آهن
  • سرحدآباد
  • شهر صنعتی
  • شهرک شیخ سعدی
  • نوروز آباد
  • بلوار چمران
  • قلمستان
  • فردوسی
  • شکرآباد

  منطقه 3 کرج:

  • شهرک ناز
  • شهرک شهید رستمی
  • فردیس
  • حافظیه
  • نجف آباد
  • شهرک پاسدار
  • شهرک دهکده

  منطقه 4 کرج:

  • فاز 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 مهرشهر
  • شهرک دریا
  • حسین آباد افشار
  • احد آباد
  • رجب آباد
  • اسد آباد
  • کوی فرهنگ
  • کوی زنبق
  • شهرک ولی عصر

  منطقه 5 کرج:

  • دهقان ویلای
  • شهرک پردیسان
  • شهرک شهید چمران
  • شهرک مهران
  • کرج نو
  • شهرک موحدین
  • گلشهر
  • درختی
  • میدان عطار
  • گلزار
  • انوشیروان
  • حصارک پایین
  • رضا شهر
  • شهرک ولیعصر
  • شهرک قائمیه
  • شهرک گلها

  منطقه 6 کرج:

  • باغستان غربی
  • بیدار چشمه
  • حصارک بالا
  • حیدر آباد
  • شهرک گلدشت
  • پیشاهنگی
  • شهرک طالقانی
  • شاهین ویلا
  • صوفی آباد
  • شهرک ظفر

  منطقه 7 کرج:

  • رجایی شهر (گوهردشت )
  • شهرک بهارستان شرقی
  • شهرک بهداری
  • شهرک جهازیها
  • حسن آباد
  • شهرک امام رضا
  • شهرک فرهنگیان
  • شهرک اوج
  • کوی امامیه
  • کوی قائم

  منطقه 8 کرج:

  • برغان
  • خیابان ولیعصر
  • اسلام آباد
  • خیابان بهار
  • خیابان چالوس

  منطقه 9 کرج:

  • چهار صد دستگاه
  • آسیاب برجی
  • مهرویلا
  • دولت آباد
  • کارخانه قند
  • گلشهر ویلای شرقی
  • کوی کارمندان جنوبی
  • مظاهری
  • دانشکده کشاورزی
  • بلوار بلال

  منطقه 10 کرج:

  • شهرک سیمین دشت
  • رزکان
  • شهرک منظریه
  • کوی 110
  • کوی لاله
  • شهرک هفده شهریور
  • گلستان
  • شهرک ارم
  • شهرک شهید حسینی
  • چهار باغ
  • شهرک وحدت (راه آهن )
  • واریان شهر

  منطقه 11 کرج:

  • کلاک بالا
  • کلاک پائین
  • حصار
  • احمدیه
  • شهرک جهان نما

  منطقه 12 شهرداری

  • کیانمهر
  • گلستان
  • قزل حصار
  • آق تپه
  • سهرابیه

  ما نام تمامی منطقه و محله های مربوط به شهر کرج را در لیست بالا برای شما قرار داده ایم. اما لازم به ذکر است که به دلیل دور بودن برخی مناطق از شعبه خرید گوسفند زنده دام با ما امکان ارسال برای خرید غیرحضوری وجود ندارد و لازم است در صورت امکان به صورت حضوری به محل نگهداری گوسفندان و کشتارگاه دام زنده کشتار روز ما تشریف بیاورید. برای بررسی و اطلاع از اینکه امکان ارسال دام برای شما جهت تحویل درب منزل با شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی همین حالا تماس بگیرید.

  مرکز خرید دام زنده در تهران

  تفاوت قیمت گوسفنده زنده با قیمت بره زنده

  ما همیشه سعی کرده ایم خدمتی را به مشتریان ارائه کنیم که نهایت رضایت را از ما داشته باشند. در هنگام خرید در صورتی که مشتری اطلاع لازم در رابطه با گوسفندان و برخی موارد همچون تفاوت گوسفند و بره را نداند به طور کامل این موضوع را برایش شفاف سازی می کنیم. اکنون سوال در این قسمت مربوط به تفاوت قیمت بره زنده با نرخ گوسفند زنده می باشد.

  قیمت بره زنده به دلیل جوان تر بودن، دارا بودن گوشت لذیذتر و همچنین داشتن سود کمتر برای فروشنده گرانتر از قیمت گوسفنده زنده می باشد. هر چقدر وزن گوسفنده زنده بالاتر باشد قیمت آن کاهش پیدا می کند، زیرا سود بیشتری برای فروشنده دارد و مرکز فروش می تواند تخفیف بیشتری به مشتری بدهد.

  آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران و کرج

  قیمت دام زنده شهرداری را به طور کامل در این بخش همراه با جزئیات دیگر خدمت شما توضیح دادیم. اکنون در این قسمت قصد داریم آدرس مرکز عرضه دام زنده تهران و کرج را نام ببریم. شما مشتریان گرامی دام باما می توانید در هر منطقه ای که هستید بعد از هماهنگی به نزدیکترین شعبه ما مراجعه کرده و سفارش و خرید دام زنده خود را انجام دهید. توجه داشته باشید تفاوتی ندارد که شما در چه منطقه ای هستید ما می توانید سفارش شما را درب منزل نیز تحویل دهیم. آدرس مراکز خرید و فروش دام زنده تهران شامل:

  • دام زنده کشتارگاه حکیمیه
  • دام زنده خاوران
  • مرکز عرضه دام کشتارگاه آزادگان
  • افسریه
  • حیدر آباد
  • دام زنده شهریار
  • پاسگاه نعمت آباد
  • اسلامشهر
  • اسلام آباد
  • مرکز دام قائم
  • منطقه خاوران
  • دام زنده شرق تهران
  • دام زنده غرب تهران
  • دام زنده شمال تهران
  • دام زنده جنوب تهران
  • و …
  مرکز عرضه دام زنده شهرداری

  شماره تلفن خرید گوسفند زنده آنلاین و اینترنتی

  گوسفند زنده دام باما یک مرکز معتبر است که به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام زنده شهرداری با ذبح بهداشتی شناخته می شود. برای خرید آنلاین گوسفند برای قربانی و کشتار می توانید با شماره تلفن مرکز پخش و فروش ما در هر ساعت از شبانه روز در هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل تماس حاصل فرمایید. برای خرید حضوری و غیرحضوری لازم است حتما با شماره تماس خرید و فروش دام زنده گوسفند تهران و همچنین شهر کرج ابتدا تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهید. همچنین برای استعلام حدودی نرخ دام می توانید از فرم زیر نیز استفاده کنید که قیمت گوسفنده زنده به روز را برایتان مشخص می کند.

  Live SheepLivestockLive LambLive Cow and Calves

  Live sheep Price

  The price of live sheep in Tehran and Karaj

  Buying live sheep for sacrifice and consumption of red sheep meat is one of the main services of dambama.com company. The price of live sheep was announced today in Tehran and Karaj markets by the Live Livestock Union. All sheep supply centers try to offer the right price for the sale of livestock. In Tehran and Karaj live sheep collection and sales center, we try to consider the cheapest price for our customers. Now for online ordering and phone calls, you can contact the contact number of our consultants and sales managers at any hour of the day, seven days a week.

  Today, the consumption of red sheep meat is one of the main daily needs of families in different countries. Of course, we should know that there are different breeds of sheep, which can be divided into three main categories: meat, wool and dairy sheep. Now, to buy sheep, you should get the best breed at the best price with high yield.

  Live Livestock Price

  Municipal live livestock prices in Tehran and Karaj

  The price of live animals for purchase in the markets of Tehran and Karaj may be different in the sales centers. Some are trying to act as an intermediary between the breeder and the customer and announce a higher price to the customer for buying livestock. But if people know that they can buy live animals directly from the breeder, they will pay a lower price. Currently, in the city of Tehran, all areas and neighborhoods on the east side of Tehran, west, north, south, and on the side of the center of Tehran, and on the other hand in the city of Karaj, where the Dambama.com municipal livestock buying and selling company provides services.

  Live Lamb Price

  The price of live lamb in Tehran and Karaj

  The price of live lamb in Tehran and Karaj is slightly more expensive than the price of live sheep. The reason for the higher price of lamb compared to sheep is that it is younger and has delicious meat. Of course, you need to know that the sale of live lambs is currently less profitable for ranchers, and they are trying to increase its price for proper profit. If you want to buy live lamb online and on the Internet to consume red sheep meat, you can contact the telephone number of the municipality’s live animal supply center with sanitary slaughter.

  Live Cow & Calves Prices

  The price of live cows and calves in Tehran and Karaj

  The price of live calves in Tehran and Karaj may vary at different times. Maybe some centers for buying and selling live cows and live calves do not have an official business license from the municipality, and some of them have an official business license from the relevant organization. In general, you can buy from any kind of municipal live stock supply center. The only important point is the price of live cows and also the price of live calves, which we have tried to consider the cheapest daily rate for our customers.
  Dear fellow citizens in Tehran and Karaj, you can contact Bam88a advisors and support every hour, seven days a week, and place an order for a live calf. We will deliver your order to your door at your place at the specified time with a skilled and professional butcher. All livestock transportation and butchering services will be provided free of charge and no additional fees will be required.

  محاسبه آنلاین قیمت گوسفند

  جهت محاسبه قیمت به روز گوسفند زنده در تهران و کرج از طریق فرم مقابل اقدام کنید.

  توجه داشته باید قیمت ها به صورت حدودی مشخص شده اند و به هیچ عنوان ثابت نمی باشند. بنابراین حتما برای سفارش با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

  بازار گوسفند
  دام زندهگوسفند زنده و بره زنده
  شماره تلفن09194617923
  نوع دامکشتار روز و قربانی کردن
  قیمت ارزان ترین قیمت بازار
  نژادگوشتی برای ذبح
  متوسط وزن55 کیلو گرم
  شماره تماس09194097369
  برخی سوالات متداول و مهم
  پاسخ سوالتان نبود! در نظرات بپرسید
  نحوه خرید گوسفند و بره زنده از دام باما؟

  سایت فروش گوسفند زنده دام باما بر خلاف اکثر مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران هم به صورت حضوری فروش دارد و هم به صورت غیرحضوری از طریق تماس تلفنی و سفارش از طریق سایت رسمی. بنابراین اگر تمایل داشته باشید بعد از دریافت قیمت گوسفند زنده روز درب منزل و در محل سفارش خود را تحویل بگیرید، ما یک قصاب ماهر همراه با گوسفند خوب با بازدهی عالی و بالا برای شما ارسال می کنیم. اگر وقت لازم را دارید و می توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید می توانید بعد از انجام هماهنگی لازم با مشاورین فروش به محل نگهداری دام و کشتارگاه دام کشتار روز مراجعه کرده و بعد از مشاهده گوسفند خوب برای خود انتخاب کنید.

  قیمت گوشت گوسفندی زنده؟

  از سوالات مهم و رایج درباره خرید گوسفنده زنده در تهران و کرج می توانید به موضوع قیمت گوشت گوسفندی زنده پرداخت. در اصل هدف این سوال قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی در حالتی که گوسفند زنده باشد است. پاسخ این سوال را در جدول بالای همین صفحه به صورت کامل در حالت رنج قیمت درج کرده ایم. برای مثال قیمت گوسفند از 50 تا 60 مشخص شده است که اختلاف بین دو عدد مربوط به قیمت میش زنده، قیمت گوسفند نر یا قیمت بره زنده می باشد. بنابراین قیمت گوسفند کیلویی در حال رنج نرخ نوشته شده است. شما برای اطلاع دقیق می توانید با شماره پشتیبان و بخش فروش تماس گرفته و نرخ دام زنده دقیق را از آنها بپرسید.

  از کجا گوسفند زنده بخرم؟

  مرکز خرید و فروش دام زنده خوب و قابل اطمینان بسیار زیاد است و در مراقعی می توان گفت بسیار کم است. اما شما اگر از قبل تجربه خرید گوسفند زنده خوب و مناسب را داشته باشید حتما میدانید که باید از کجا گوسفند بخریم. اما اگر با مراکز عرضه دام زنده گوسفند و بره زنده آشنا نیستید می توانید بر اساس معرفی دوستان و آشنایان یک مرکز معتبر و خوب برای خرید گوشت گوسفندی زنده انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مجموعه دام باما به عنوان بزرگترین و بهترین سایت فروش دام زنده تهران و کرج طی سال ها فعالیت سعی خود را کرده تا رضایت تمام مشتریان را به دست بیاورد. شما با یکبار خرید از دام باما مرکز فروش و بازار گوسفند تهران برای همیشه مشتری دائمی ما خواهید بود.

  گوسفند زنده به صرفه است یا گوشت قصابی؟

  بی شک هر کسی برای یکبار هم که شده با خود فکر کرده است که خرید گوشت قرمز گوسفندی از قصابی بهتر است یا خرید گوسفند زنده و ذبح آن ؟ بی شک اگر از یک جای خوب و از دامداران معتبر بازار گوسفندان تهران و کرج خرید کنید همیشه گوسفند زنده به صرفه تر از خرید گوشت از قصابی خواهد بود. اما اگر از جای غیرقابل اطمینان و نامعتبر که از وزن غیرواقعی اعلام می کنند خرید کنید مقدار درصد گوشت خالص بعد از ذبح کم بوده و در برخی مواقع نسبت به گوشت قصابی ضرر کرده اید. یا اگر هم ضرر نکنید تقریبا سر به سر خواهد بود و هیچ سودی برای شما نخواهد داشت بجز اینکه گوشت تازه ای خواهید داشت و از سلامت و سالم بودن و البته بهداشتی بودن گوشت اطمینان لازم را دارید.

  5/5 - (4 امتیاز)

  6 دیدگاه دربارهٔ «گوسفند زنده و دام زنده در تهران و کرج 1401»

  1. سلام ممنون از سایت خوبتون واقعا لذت بردم از کیفیت کارتون
   من یک گوسفند 60 کیلویی خریداری کردم برای نذری و تجربه خیلی خوبی برام بود، از این به بعد انتخاب همیشه من شما خواهید بود

   1. درود بر شما جناب احمدی
    خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. از اینکه به ما اطمینان و اعتماد کامل دارید کمال تشکر رو داریم.

  2. سایتتون خیلی زیباست اولین باره میبینم سایت فروش دام زنده انقد تر و تمیز و شیک درست شده. قصد دارم یدونه گوسفند میش برای قربانی خریداری کنم آیا شما خودتون کار پخش گوشت هم انجام میدید برامون هزینه اضافه داشته باشه پرداخت میکنم

   1. سلام، ممنون از دیدگاه خوبتون
    بله قربان مجموعه دام باما اولین مرکز فروش گوسفند برای قربانی به صورت پخش گوشت توسط خود مجموعه هست. این فعالیت به صورت بین المللی هم اجرا شده و هموطنان عزیزی که خارج از ایران هم هستند همیشه از این سرویس ما استفاده می کنند.
    قربانی گوسفند و پخش گوشت اون برای افراد نیازمند یا ارسال به موسسه و خیریه ها به طور کامل توسط خودمون انجام میشه و هیچ هزینه اضافی نداره.

  3. سلام سایت بسیار خوبی دارید ما برای عقیقه پسر یک گوسفند خریداری کردیم گوسفندش خیلی خوب بود و کاملا راضی بودیم
   با تشکر از سایت دام باما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *